Hotel Parkhotel Harrachov

Hotelu Parkhotel Harrachov 11 Hotelu Parkhotel Harrachov 12 Hotelu Parkhotel Harrachov 13 Hotelu Parkhotel Harrachov 14 Hotelu Parkhotel Harrachov 15 Hotelu Parkhotel Harrachov 16 Hotelu Parkhotel Harrachov 17 Hotelu Parkhotel Harrachov 18 Hotelu Parkhotel Harrachov 19 Hotelu Parkhotel Harrachov 20 Hotelu Parkhotel Harrachov 21 Hotelu Parkhotel Harrachov 22

.Hotel PARKHOTEL *** se nachází v nejklidnější místní části Harrachova – Rýžoviště. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, relaxační pobyt či pro pořádání nejrůznějších firemních setkání či školení.


Celková kapacita hotelu je 140 lůžek ve 2 – 3 – 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici vlastní sociální zařízení (sprcha + WC) a TV se satelitním příjmem. Hotel Parkhotel je rozdělen do dvou přímo sousedících sekcí: sekce A má pět pater, sekce B čtyři patra.


Dovolujeme si Vám nabídnout prostory Hotelu PARKHOTEL *** v Harrachově k uspořádání Vašeho firemního meetingu, prezentační akce, setkání s obchodními partnery, výjezdního zasedání či pouze pro zaslouženou relaxaci zaměstnanců firmy. Hotel PARKHOTEL *** má k dispozici 2 jednací místnosti pro pořádání školení, prezentace, separátních jednání apod., restauraci s 50 - 60 místy pro pořádání drobných rautů, banketů a slavnostních večeří a cocktail bar s reprodukovanou hudbou s 30 místy k příjemnému posezení a relaxaci.


Hotel PARKHOTEL*** dále nabízí relaxační a rehabilitační centrum, dětské hřiště a letní vyhlídkovou terasu. Součástí areálu hotelu je samozřejmě parkoviště pro osobní automobily popř. autobus. Po předchozí rezervaci Vám můžeme zajistit bohatý sportovní a kulturní program. Mezi nabídku sportovních aktivit patří např. bowling, minigolf, golf, zapůjčení horských kol, či fakultativní výlety po okolí i do vzdálenějších oblastí. V zimním období můžete využít půjčovnu lyžařského vybavení, snowboardů a lyžařskou školu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-parkhotel-harrachov@toprague.cz
Adresa: Harrachov Ryžoviště 485 Harrachov


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Parkhotel Harrachov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Parkhotel Harrachov se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist